marek ulinski dane 00249/1244 co to znaczy

Konto ULIŃSKI MAREK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00249/1244. Kontakt do Marek Uliński adres i

Informacje Marek Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00249/1244), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00249/1244
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Marek
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Marek Uliński Profil
Konto Marek Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Marek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Marek pochopnie.

Obywatel Marek Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; Mraek; Morek; ludzie.

Dane osobowe Marek Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.