marek ulinski dane 001121/1857 co to znaczy

Konto ULIŃSKI MAREK PAWEŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/1857. Kontakt do Marek Paweł

Informacje Marek Paweł Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek Paweł), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/1857), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/1857
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Marek Paweł
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Marek Paweł Uliński Profil
Konto Marek Paweł Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Marek Paweł) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Paweł Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Paweł Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Marek Paweł pochopnie.

Obywatel Marek Paweł Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; Mraek Paweł; Morek Paweł; ludzie.

Dane osobowe Marek Paweł Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.