pawel ulinski dane 0891/2527 co to znaczy

Konto ULIŃSKI PAWEŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/2527. Kontakt do Paweł Uliński adres i

Informacje Paweł Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Paweł), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/2527), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski pawel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/2527
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Paweł
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Paweł Uliński Profil
Konto Paweł Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Paweł) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Paweł Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Paweł Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Paweł pochopnie.

Obywatel Paweł Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Paweł Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.