stanlaw ulinski dane 01000/138 co to znaczy

Konto ULIŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/138. Kontakt do Stanisław Uliński

Informacje Stanisław Uliński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uliński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/138), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulinski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/138
Nazwisko: Uliński
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Uliński Profil
Konto Stanisław Uliński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uliński Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uliński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uliński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uliński Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uliński lista podobnych osób Ulińksi; Ulińskia; Ulińskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uliński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.