stanlaw ullowicz dane co to znaczy

Konto UŁŁOWICZ STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00267/538. Kontakt do Stanisław Ułłowicz

Informacje Stanisław Ułłowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ułłowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00267/538), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ullowicz stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00267/538
Nazwisko: Ułłowicz
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Stanisław Ułłowicz Profil
Konto Stanisław Ułłowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ułłowicz Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ułłowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ułłowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ułłowicz Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ułłowicz lista podobnych osób Ułłowizc; Ułłowiczowi; Ułłowicza; Ułłowiczowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ułłowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.