wladyslaw ulman dane 0193/1123 co to znaczy

Konto ULMAN WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1123. Kontakt do Władysław Ulman adres

Informacje Władysław Ulman archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Ulman), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1123), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulman wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1123
Nazwisko: Ulman
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Ulman Profil
Konto Władysław Ulman Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulman Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Ulman), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Ulman może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulman Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Ulman lista podobnych osób Ulmna; Ulmana; Ulmanowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Ulman informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.