agnieszka ulmer dane 0901/2377 co to znaczy

Konto ULMER AGNIESZKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2377. Kontakt do Agnieszka Ulmer adres

Informacje Agnieszka Ulmer archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Agnieszka), nazwiska (np. Ulmer), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2377), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulmer agnieszka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2377
Nazwisko: Ulmer
Imię/imiona: Agnieszka
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Agnieszka Ulmer Profil
Konto Agnieszka Ulmer Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulmer Agnieszka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Agnieszka Ulmer), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Agnieszka Ulmer może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulmer Agnieszka pochopnie.

Obywatel Agnieszka Ulmer lista podobnych osób Ulmera; Ulmerowie; Agniezska; ludzie.

Dane osobowe Agnieszka Ulmer informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.