janina ulowska dane 707/221 co to znaczy

Konto ULOWSKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/221. Kontakt do Janina Ulowska adres i

Informacje Janina Ulowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Ulowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/221), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulowska janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/221
Nazwisko: Ulowska
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Ulowska Profil
Konto Janina Ulowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulowska Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Ulowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Ulowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulowska Janina pochopnie.

Obywatel Janina Ulowska lista podobnych osób Ulowksa; Ulowskaa; Ulowskaowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Ulowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.