stanlaw ulrich dane 0193/5206 co to znaczy

Konto ULRICH STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5206. Kontakt do Stanisław Ulrich

Informacje Stanisław Ulrich archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Ulrich), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5206), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulrich stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5206
Nazwisko: Ulrich
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Ulrich Profil
Konto Stanisław Ulrich Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulrich Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Ulrich), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Ulrich może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulrich Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Ulrich lista podobnych osób Ulrih; Ulricha; Ulrichowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Ulrich informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.