janusz ulrych dane 00689/147 co to znaczy

Konto ULRYCH JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00689/147. Kontakt do Janusz Ulrych adres i

Informacje Janusz Ulrych archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Ulrych), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00689/147), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulrych janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00689/147
Nazwisko: Ulrych
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Janusz Ulrych Profil
Konto Janusz Ulrych Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulrych Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Ulrych), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Ulrych może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulrych Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Ulrych lista podobnych osób Ulryh; Ulrycha; Ulrychowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Ulrych informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.