zdzlaw ulrych dane 0866/1071 co to znaczy

Konto ULRYCH ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1071. Kontakt do Zdzisław Ulrych adres

Informacje Zdzisław Ulrych archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Ulrych), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1071), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ulrych zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1071
Nazwisko: Ulrych
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zdzisław Ulrych Profil
Konto Zdzisław Ulrych Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ulrych Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Ulrych), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Ulrych może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ulrych Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Ulrych lista podobnych osób Ulryh; Ulrycha; Ulrychowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Ulrych informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.