mariusz umanski dane co to znaczy

Konto UMAŃSKI MARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/6826. Kontakt do Mariusz Umański

Informacje Mariusz Umański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mariusz), nazwiska (np. Umański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/6826), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umanski mariusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/6826
Nazwisko: Umański
Imię/imiona: Mariusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Mariusz Umański Profil
Konto Mariusz Umański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umański Mariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mariusz Umański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mariusz Umański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umański Mariusz pochopnie.

Obywatel Mariusz Umański lista podobnych osób Umańksi; Umańskia; Umańskiowie; Mariuzs; Maruisz; Mraiusz; Moriusz; ludzie.

Dane osobowe Mariusz Umański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.