joshiho umeda dane 001121/4207 co to znaczy

Konto UMEDA JOSHIHO profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/4207. Kontakt do Joshiho Umeda adres i

Informacje Joshiho Umeda archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Joshiho), nazwiska (np. Umeda), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/4207), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umeda joshiho to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/4207
Nazwisko: Umeda
Imię/imiona: Joshiho
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Joshiho Umeda Profil
Konto Joshiho Umeda Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umeda Joshiho) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Joshiho Umeda), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Joshiho Umeda może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umeda Joshiho pochopnie.

Obywatel Joshiho Umeda lista podobnych osób Umedaa; Umedaowie; ludzie.

Dane osobowe Joshiho Umeda informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.