yoshiko umeda dane 00275/68 co to znaczy

Konto UMEDA YOSHIKO profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00275/68. Kontakt do Yoshiko Umeda adres i

Informacje Yoshiko Umeda archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Yoshiko), nazwiska (np. Umeda), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00275/68), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umeda yoshiko to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00275/68
Nazwisko: Umeda
Imię/imiona: Yoshiko
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Yoshiko Umeda Profil
Konto Yoshiko Umeda Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umeda Yoshiko) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Yoshiko Umeda), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Yoshiko Umeda może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umeda Yoshiko pochopnie.

Obywatel Yoshiko Umeda lista podobnych osób Umedaa; Umedaowie; ludzie.

Dane osobowe Yoshiko Umeda informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.