stanlawa umer dane 0194/2529 co to znaczy

Konto UMER STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/2529. Kontakt do Stanisława Umer adres

Informacje Stanisława Umer archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Umer), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/2529), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umer stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/2529
Nazwisko: Umer
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisława Umer Profil
Konto Stanisława Umer Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umer Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Umer), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Umer może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umer Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Umer lista podobnych osób Umera; Umerowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Umer informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.