jadwiga umger dane 0218/2733 co to znaczy

Konto UMGER JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/2733. Kontakt do Jadwiga Umger adres i

Informacje Jadwiga Umger archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Umger), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/2733), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umger jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/2733
Nazwisko: Umger
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jadwiga Umger Profil
Konto Jadwiga Umger Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umger Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Umger), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Umger może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umger Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Umger lista podobnych osób Umgera; Umgerowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Umger informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.