zofia umiastowska dane 707/210 co to znaczy

Konto UMIASTOWSKA ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/210. Kontakt do Zofia Umiastowska

Informacje Zofia Umiastowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Umiastowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/210), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiastowska zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/210
Nazwisko: Umiastowska
Imię/imiona: Zofia
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zofia Umiastowska Profil
Konto Zofia Umiastowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiastowska Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Umiastowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Umiastowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiastowska Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Umiastowska lista podobnych osób Umiastowksa; Umiastowskaa; Umiastowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Umiastowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.