slawomir umiastowski dane co to znaczy

Konto UMIASTOWSKI SŁAWOMIR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0243/345. Kontakt do Sławomir

Informacje Sławomir Umiastowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sławomir), nazwiska (np. Umiastowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0243/345), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiastowski slawomir to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0243/345
Nazwisko: Umiastowski
Imię/imiona: Sławomir
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Sławomir Umiastowski Profil
Konto Sławomir Umiastowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiastowski Sławomir) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sławomir Umiastowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sławomir Umiastowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiastowski Sławomir pochopnie.

Obywatel Sławomir Umiastowski lista podobnych osób Umiastowksi; Umiastowskia; Umiastowskiowie; Słowomir; ludzie.

Dane osobowe Sławomir Umiastowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.