zygmunt umiastowski dane co to znaczy

Konto UMIASTOWSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/834. Kontakt do Zygmunt

Informacje Zygmunt Umiastowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Umiastowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/834), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiastowski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/834
Nazwisko: Umiastowski
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Umiastowski Profil
Konto Zygmunt Umiastowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiastowski Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Umiastowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Umiastowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiastowski Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Umiastowski lista podobnych osób Umiastowksi; Umiastowskia; Umiastowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Umiastowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.