genowefa umiecka dane 980/159 co to znaczy

Konto UMIĘCKA GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 980/159. Kontakt do Genowefa Umięcka adres

Informacje Genowefa Umięcka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Umięcka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-980/159), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiecka genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 980/159
Nazwisko: Umięcka
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Genowefa Umięcka Profil
Konto Genowefa Umięcka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umięcka Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Umięcka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Umięcka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umięcka Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Umięcka lista podobnych osób Umiękca; Umięckaa; Umięckaowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Umięcka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.