aleksander umiecki dane co to znaczy

Konto UMIĘCKI ALEKSANDER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0881/80. Kontakt do Aleksander Umięcki

Informacje Aleksander Umięcki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksander), nazwiska (np. Umięcki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0881/80), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiecki aleksander to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0881/80
Nazwisko: Umięcki
Imię/imiona: Aleksander
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Aleksander Umięcki Profil
Konto Aleksander Umięcki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umięcki Aleksander) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksander Umięcki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksander Umięcki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umięcki Aleksander pochopnie.

Obywatel Aleksander Umięcki lista podobnych osób Umięski; Umięska; Umiędzki; Umiędzka; Umięcka; Umięccy; Umiękci; Umięckia; Umięckiowie; ludzie.

Dane osobowe Aleksander Umięcki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.