eugeniusz umiecki dane co to znaczy

Konto UMIĘCKI EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0911/532. Kontakt do Eugeniusz Umięcki

Informacje Eugeniusz Umięcki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Umięcki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0911/532), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiecki eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0911/532
Nazwisko: Umięcki
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Eugeniusz Umięcki Profil
Konto Eugeniusz Umięcki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umięcki Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Umięcki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Umięcki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umięcki Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Umięcki lista podobnych osób Umięski; Umięska; Umiędzki; Umiędzka; Umięcka; Umięccy; Umiękci; Umięckia; Umięckiowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Umięcki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.