wanda umiejewska dane co to znaczy

Konto UMIEJEWSKA WANDA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01321/102. Kontakt do Wanda Umiejewska

Informacje Wanda Umiejewska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wanda), nazwiska (np. Umiejewska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01321/102), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umiejewska wanda to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01321/102
Nazwisko: Umiejewska
Imię/imiona: Wanda
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wanda Umiejewska Profil
Konto Wanda Umiejewska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiejewska Wanda) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wanda Umiejewska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wanda Umiejewska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiejewska Wanda pochopnie.

Obywatel Wanda Umiejewska lista podobnych osób Umiejewksa; Umiejewskaa; Umiejewskaowie; ludzie.

Dane osobowe Wanda Umiejewska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.