janina uminska dane 00612/1112 co to znaczy

Konto UMIŃSKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/1112. Kontakt do Janina Umińska adres

Informacje Janina Umińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Umińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/1112), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminska janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/1112
Nazwisko: Umińska
Imię/imiona: Janina
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Janina Umińska Profil
Konto Janina Umińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umińska Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Umińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Umińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umińska Janina pochopnie.

Obywatel Janina Umińska lista podobnych osób Umińksa; Umińskaa; Umińskaowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Umińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.