lucyna uminska dane 683/1975 co to znaczy

Konto UMIŃSKA LUCYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 683/1975. Kontakt do Lucyna Umińska adres i

Informacje Lucyna Umińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lucyna), nazwiska (np. Umińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-683/1975), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminska lucyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 683/1975
Nazwisko: Umińska
Imię/imiona: Lucyna
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Lucyna Umińska Profil
Konto Lucyna Umińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umińska Lucyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lucyna Umińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lucyna Umińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umińska Lucyna pochopnie.

Obywatel Lucyna Umińska lista podobnych osób Umińksa; Umińskaa; Umińskaowie; ludzie.

Dane osobowe Lucyna Umińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.