bogdan uminski dane 001043/644 co to znaczy

Konto UMIŃSKI BOGDAN ANTONI profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/644. Kontakt do Bogdan Antoni

Informacje Bogdan Antoni Umiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bogdan Antoni), nazwiska (np. Umiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/644), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminski bogdan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/644
Nazwisko: Umiński
Imię/imiona: Bogdan Antoni
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Bogdan Antoni Umiński Profil
Konto Bogdan Antoni Umiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiński Bogdan Antoni) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bogdan Antoni Umiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bogdan Antoni Umiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiński Bogdan Antoni pochopnie.

Obywatel Bogdan Antoni Umiński lista podobnych osób Umińksi; Umińskia; Umińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Bogdan Antoni Umiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.