czeslaw uminski dane 707/211 co to znaczy

Konto UMIŃSKI CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/211. Kontakt do Czesław Umiński adres i

Informacje Czesław Umiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Umiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/211), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminski czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/211
Nazwisko: Umiński
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Umiński Profil
Konto Czesław Umiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiński Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Umiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Umiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiński Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Umiński lista podobnych osób Umińksi; Umińskia; Umińskiowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Umiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.