marian uminski dane 0958/1792 co to znaczy

Konto UMIŃSKI MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/1792. Kontakt do Marian Umiński adres i

Informacje Marian Umiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Umiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/1792), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminski marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/1792
Nazwisko: Umiński
Imię/imiona: Marian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Marian Umiński Profil
Konto Marian Umiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiński Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Umiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Umiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiński Marian pochopnie.

Obywatel Marian Umiński lista podobnych osób Umińksi; Umińskia; Umińskiowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Umiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.