stanlaw uminski dane 0958/1791 co to znaczy

Konto UMIŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/1791. Kontakt do Stanisław Umiński

Informacje Stanisław Umiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Umiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/1791), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uminski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/1791
Nazwisko: Umiński
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Umiński Profil
Konto Stanisław Umiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umiński Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Umiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Umiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umiński Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Umiński lista podobnych osób Umińksi; Umińskia; Umińskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Umiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.