jozef umnicki dane 683/1973 co to znaczy

Konto UMNICKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 683/1973. Kontakt do Józef Umnicki adres i

Informacje Józef Umnicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Umnicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-683/1973), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umnicki jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 683/1973
Nazwisko: Umnicki
Imię/imiona: Józef
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Józef Umnicki Profil
Konto Józef Umnicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umnicki Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Umnicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Umnicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umnicki Józef pochopnie.

Obywatel Józef Umnicki lista podobnych osób Umniski; Umniska; Umnidzki; Umnidzka; Umnicka; Umniccy; Umnikci; Umnickia; Umnickiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Umnicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.