stanlaw umofner dane 02042/659 co to znaczy

Konto UMOFNER STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/659. Kontakt do Stanisław Umofner

Informacje Stanisław Umofner archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Umofner), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/659), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umofner stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/659
Nazwisko: Umofner
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Umofner Profil
Konto Stanisław Umofner Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umofner Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Umofner), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Umofner może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umofner Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Umofner lista podobnych osób Umofnera; Umofnerowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Umofner informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.