jerzy umyszkiewicz dane co to znaczy

Konto UMYSZKIEWICZ JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01133/204. Kontakt do Jerzy Umyszkiewicz

Informacje Jerzy Umyszkiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Umyszkiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01133/204), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na umyszkiewicz jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01133/204
Nazwisko: Umyszkiewicz
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy Umyszkiewicz Profil
Konto Jerzy Umyszkiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Umyszkiewicz Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Umyszkiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Umyszkiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Umyszkiewicz Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Umyszkiewicz lista podobnych osób Umyszkiewizc; Umyszkiewiczowi; Umyszkiewicza; Umyszkiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Umyszkiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.