piotr unger dane 00275/130 co to znaczy

Konto UNGER PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00275/130. Kontakt do Piotr Unger adres i

Informacje Piotr Unger archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr), nazwiska (np. Unger), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00275/130), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unger piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00275/130
Nazwisko: Unger
Imię/imiona: Piotr
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Piotr Unger Profil
Konto Piotr Unger Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unger Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Unger), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Unger może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unger Piotr pochopnie.

Obywatel Piotr Unger lista podobnych osób Ungera; Ungerowie; ludzie.

Dane osobowe Piotr Unger informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.