mieczyslaw unicki dane co to znaczy

Konto UNICKI MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/946. Kontakt do Mieczysław Unicki

Informacje Mieczysław Unicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Unicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/946), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unicki mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/946
Nazwisko: Unicki
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mieczysław Unicki Profil
Konto Mieczysław Unicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unicki Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Unicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Unicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unicki Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Unicki lista podobnych osób Uniski; Uniska; Unidzki; Unidzka; Unicka; Uniccy; Unikci; Unickia; Unickiowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Unicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.