andrzej uniejewski dane co to znaczy

Konto UNIEJEWSKI ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/65. Kontakt do Andrzej Uniejewski

Informacje Andrzej Uniejewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Uniejewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/65), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniejewski andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/65
Nazwisko: Uniejewski
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Andrzej Uniejewski Profil
Konto Andrzej Uniejewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniejewski Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Uniejewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Uniejewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniejewski Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Uniejewski lista podobnych osób Uniejewksi; Uniejewskia; Uniejewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Uniejewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.