stanl uniejewski dane co to znaczy

Konto UNIEJEWSKI STANISŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00244/161. Kontakt do Stanisł Uniejewski

Informacje Stanisł Uniejewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisł), nazwiska (np. Uniejewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00244/161), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniejewski stanisl to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00244/161
Nazwisko: Uniejewski
Imię/imiona: Stanisł
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Stanisł Uniejewski Profil
Konto Stanisł Uniejewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniejewski Stanisł) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisł Uniejewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisł Uniejewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniejewski Stanisł pochopnie.

Obywatel Stanisł Uniejewski lista podobnych osób Uniejewksi; Uniejewskia; Uniejewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stanisł Uniejewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.