zdzlaw uniejewski dane co to znaczy

Konto UNIEJEWSKI ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1280. Kontakt do Zdzisław

Informacje Zdzisław Uniejewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Uniejewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1280), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniejewski zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1280
Nazwisko: Uniejewski
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Zdzisław Uniejewski Profil
Konto Zdzisław Uniejewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniejewski Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Uniejewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Uniejewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniejewski Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Uniejewski lista podobnych osób Uniejewksi; Uniejewskia; Uniejewskiowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Uniejewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.