zbigniew uniewicz dane co to znaczy

Konto UNIEWICZ ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2175. Kontakt do Zbigniew Uniewicz

Informacje Zbigniew Uniewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Uniewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2175), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniewicz zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2175
Nazwisko: Uniewicz
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Uniewicz Profil
Konto Zbigniew Uniewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniewicz Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Uniewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Uniewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniewicz Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Uniewicz lista podobnych osób Uniewizc; Uniewiczowi; Uniewicza; Uniewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Uniewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.