wieslaw uniewski dane co to znaczy

Konto UNIEWSKI WIESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00415/310. Kontakt do Wiesław Uniewski

Informacje Wiesław Uniewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesław), nazwiska (np. Uniewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00415/310), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniewski wieslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00415/310
Nazwisko: Uniewski
Imię/imiona: Wiesław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Tarnobrzeg
Konto Wiesław Uniewski Profil
Konto Wiesław Uniewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniewski Wiesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesław Uniewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesław Uniewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniewski Wiesław pochopnie.

Obywatel Wiesław Uniewski lista podobnych osób Uniewksi; Uniewskia; Uniewskiowie; Wiesłow; ludzie.

Dane osobowe Wiesław Uniewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.