wieslaw unzewski dane co to znaczy

Konto UNISZEWSKI WIESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/6508. Kontakt do Wiesław Uniszewski

Informacje Wiesław Uniszewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesław), nazwiska (np. Uniszewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/6508), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uniszewski wieslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/6508
Nazwisko: Uniszewski
Imię/imiona: Wiesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wiesław Uniszewski Profil
Konto Wiesław Uniszewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniszewski Wiesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesław Uniszewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesław Uniszewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniszewski Wiesław pochopnie.

Obywatel Wiesław Uniszewski lista podobnych osób Uniszewksi; Uniszewskia; Uniszewskiowie; Wiesłow; ludzie.

Dane osobowe Wiesław Uniszewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.