unizycki dane 644/3069 co to znaczy

Konto UNIŻYCKI JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3069. Kontakt do Jan Uniżycki adres i

Informacje Jan Uniżycki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Uniżycki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3069), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unizycki jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3069
Nazwisko: Uniżycki
Imię/imiona: Jan
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Jan Uniżycki Profil
Konto Jan Uniżycki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uniżycki Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Uniżycki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Uniżycki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uniżycki Jan pochopnie.

Obywatel Jan Uniżycki lista podobnych osób Uniżyski; Uniżyska; Uniżydzki; Uniżydzka; Uniżycka; Uniżyccy; Uniżykci; Uniżyckia; Uniżyckiowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Uniżycki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.