sylwester unterberger dane co to znaczy

Konto UNTERBERGER SYLWESTER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 52/792. Kontakt do Sylwester

Informacje Sylwester Unterberger archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sylwester), nazwiska (np. Unterberger), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-52/792), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unterberger sylwester to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 52/792
Nazwisko: Unterberger
Imię/imiona: Sylwester
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Sylwester Unterberger Profil
Konto Sylwester Unterberger Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unterberger Sylwester) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sylwester Unterberger), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sylwester Unterberger może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unterberger Sylwester pochopnie.

Obywatel Sylwester Unterberger lista podobnych osób Unterbergera; Unterbergerowie; ludzie.

Dane osobowe Sylwester Unterberger informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.