tadeusz unton dane 001134/1971 co to znaczy

Konto UNTON TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/1971. Kontakt do Tadeusz Unton adres i

Informacje Tadeusz Unton archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Unton), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/1971), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na unton tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/1971
Nazwisko: Unton
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Tadeusz Unton Profil
Konto Tadeusz Unton Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Unton Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Unton), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Unton może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Unton Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Unton lista podobnych osób Untona; Untonowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Unton informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.