krzysztof dane 01256/242 co to znaczy

Konto URA KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01256/242. Kontakt do Krzysztof Ura adres i

Informacje Krzysztof Ura archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Ura), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01256/242), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ura krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01256/242
Nazwisko: Ura
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krzysztof Ura Profil
Konto Krzysztof Ura Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ura Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Ura), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Ura może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ura Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Ura lista podobnych osób Uraa; Uraowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Ura informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.