uramowski dane 001043/1115 co to znaczy

Konto URAMOWSKI JAN RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1115. Kontakt do Jan Ryszard

Informacje Jan Ryszard Uramowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan Ryszard), nazwiska (np. Uramowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1115), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uramowski jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1115
Nazwisko: Uramowski
Imię/imiona: Jan Ryszard
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Jan Ryszard Uramowski Profil
Konto Jan Ryszard Uramowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uramowski Jan Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Ryszard Uramowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Ryszard Uramowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uramowski Jan Ryszard pochopnie.

Obywatel Jan Ryszard Uramowski lista podobnych osób Uramowksi; Uramowskia; Uramowskiowie; Jan Ryzsard; Jan Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Jan Ryszard Uramowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.