janina uramowski dane co to znaczy

Konto URAMOWSKI JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/758. Kontakt do Janina Uramowski

Informacje Janina Uramowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Uramowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/758), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uramowski janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/758
Nazwisko: Uramowski
Imię/imiona: Janina
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Janina Uramowski Profil
Konto Janina Uramowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uramowski Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Uramowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Uramowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uramowski Janina pochopnie.

Obywatel Janina Uramowski lista podobnych osób Uramowksi; Uramowskia; Uramowskiowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Uramowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.