janusz uran dane 00328/636 co to znaczy

Konto URAN JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/636. Kontakt do Janusz Uran adres i

Informacje Janusz Uran archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Uran), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/636), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uran janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/636
Nazwisko: Uran
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Janusz Uran Profil
Konto Janusz Uran Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uran Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Uran), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Uran może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uran Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Uran lista podobnych osób Urna; Urana; Uranowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Uran informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.