julian urantowka dane 710/421 co to znaczy

Konto URANTÓWKA JULIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 710/421. Kontakt do Julian Urantówka adres

Informacje Julian Urantówka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Julian), nazwiska (np. Urantówka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-710/421), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urantowka julian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 710/421
Nazwisko: Urantówka
Imię/imiona: Julian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Julian Urantówka Profil
Konto Julian Urantówka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urantówka Julian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Julian Urantówka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Julian Urantówka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urantówka Julian pochopnie.

Obywatel Julian Urantówka lista podobnych osób Urnatówka; Urantuwka; Urantówkaa; Urantówkaowie; ludzie.

Dane osobowe Julian Urantówka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.