ryszard uraski dane 01000/162 co to znaczy

Konto URASKI RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/162. Kontakt do Ryszard Uraski adres i

Informacje Ryszard Uraski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Uraski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/162), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uraski ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/162
Nazwisko: Uraski
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ryszard Uraski Profil
Konto Ryszard Uraski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uraski Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Uraski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Uraski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uraski Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Uraski lista podobnych osób Uraksi; Uraskia; Uraskiowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Uraski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.