lidia uraszewska dane co to znaczy

Konto URASZEWSKA LIDIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/848. Kontakt do Lidia Uraszewska

Informacje Lidia Uraszewska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lidia), nazwiska (np. Uraszewska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/848), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uraszewska lidia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/848
Nazwisko: Uraszewska
Imię/imiona: Lidia
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Lidia Uraszewska Profil
Konto Lidia Uraszewska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uraszewska Lidia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lidia Uraszewska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lidia Uraszewska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uraszewska Lidia pochopnie.

Obywatel Lidia Uraszewska lista podobnych osób Uraszewksa; Uraszewskaa; Uraszewskaowie; ludzie.

Dane osobowe Lidia Uraszewska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.